به جامع ترین  و با سابقه ترین سایت اطلاع رسانی بازارهای مالی ایران و جهان و ارائه دهنده محصولات تحلیلی در حوزه بازارهای مالی تجارت الکترونیک فارسی زبان که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در بورسهای سهام، ارز و کالا (ارز، سهام، طلا، نقره، نفت، فلزات، اوراق قرضه یا درآمدهای ثابت و …) شروع کرده است، خوش آمدید.

آیا می دانید تقریبا تمامی کشورهای پیشرفته جهان امروزه بخش اعظمی از تمرکز تجاری خود را بر روی بازارهای مالی و سرمایه گذاری های مالی و تجارت الکترونیکی متمرکز کرده است؟

این سایت کلیه اطلاعات و ابزارهای مورد نیاز شما را در راستای موفقیت در این شاخه تجارت برای شما فراهم آورده است. اخبار لحظه ای و روزانه اقتصادی و بازارهای مالی، پیشنهادهای معاملاتی روزانه، تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال اختصاصی، تقویم های اقتصادی که توسط تیم های تخصصی تهیه می گردد.

اطلاعات این سایت همه روزه چندین مرتبه بروزرسانی می شود. (از دوشنبه تا جمعه ۸ تا ۱۷ به وقت تهران پاسخگوی شما هستیم) با اطلاع رسانی خود به دیگران سهمی در آموزش بازارهای مالی، سرمایه گذاری و تجارت الکترونیک داشته باشید.

پس از سالها مطالعه آموزش و تحقیق و نهایت موفقیت در بازارهای بورس بین المللی در پاسخ به محبتهای بی اندازه آفریننده مهربان با خود عهد بستیم کلیه خدمات لازم و تجربیات خود را در اختیار دیگران بگذاریم و خوشحالیم که این صداقت باعث حضور موفق در طی بیش از ۱۰ سال فعالیتمان شد.

هم اکنون مفتخریم به اطلاع برسانیم همکاران ما مشتاقانه آماده ارائه خدمات تحلیلی به شما هستند. به جمع صمیمانه ما خوش آمدید.

همچنین تحلیل اف ایکس باافتخار اعلام میدارد آمادگی خود را جهت عرضه محصولات تحلیلی برای شناسایی فرصتهای معامله گری و تحلیل گری در گرایش های ویژه بازارهای سهام، کالا، ارز، پول و اوراق قرضه در محل سایتهای تجاری و اقتصادی در هنگام راه اندازی و یا به درخواست خریداران محترم را دارد.

تحلیل اف ایکس در حال حاضر نماینده یا عامل فروش هیچ یک از کارگزاران داخلی و خارجی نمی باشد، تحقیق، آموزش و تحلیل در زمینه بازارهای مالی، اقتصاد با کمترین هزینه است. امیدواریم با کمک خداوند متعال و پیشنهادات سازنده علاقمندان بتوانیم در آینده خدمات و محصولات تحلیلی بهتری ارائه کنیم.

ما تلاش کرده ایم تا با تکیه بر تجارب خود که ماحصل کوشش بی وقفه و فراوان است، هر آنچه شما لازم دارید تا در این بازارها موفق شوید بصورت یکجا فراهم آورده و در اختیار شما بگذاریم.

مشتاقانه منتظر شما هستیم.