اخطار و افشای ریسک

تحلیل اف ایکس به ارایه اخبار، تحلیل ، گزارش و مقالات تخصّصی مرتبط با بازار جهانی تبادلات ارز، کالا، فلزات ، سهام، بازار پول و اوراق قرضه و سایر حوزه های مرتبط با آن در سطح بین الملل می پردازد. با توجه به این که ریسک انجام معاملات در بازارهای جهانی مالی بسیار بالا است و در صورت عدم تجربه و تخصّص معامله گران، ممکن است منجر به از دست رفتن سرمایه آنان گردد، ضمن افشای ریسک انجام معاملات در این بازارها، از تمامی مطالب منتشر شده در این سایت که ممکن است در تصمیم گیریهای معاملاتی استفاده شود ، سلب مسئولیت می گردد. علاوه بر آن تحلیل اف ایکس هیچگونه رهمنود معاملاتی یا توصیه و تشویق برای انجام معاملات ارایه نمی کند و اکیدا تاکید می شود که اخبار و تحلیلهای روزانه اختصاصی این سایت مطالبی که از سایر منابع جمع آوری می شود، ضرورتاً صحیح و دقیق نبوده و مسئولیتی برای سایت تحلیل اف ایکس و مدیران آن ایجاد نمی کند.

بدیهی است که ریسک و خطر استفاده از مطالب و یا تحلیل های سایت از لحاظ فنی و یا بنیادی تنها به عهده‌ کاربران و بازدیدکنندگان از سایت خواهد بود. این سایت هیچ‌گونه تأییدی نسبت به محتوای ارائه شده مسئولیتی را از این بابت نمی‌پذیرد و ریسک خطر استفاده از مطالب و محتوا تنها به عهده‌ی کاربران خواهد بود. ضمناً مدیریت سایت هیچ‌ گونه تضمینی از بابت کیفیت صحت و اعتبار مطالب عنوان شده یا تضمینی از بابت اینکه هرگونه بسته ای تحلیلی عاری از خطا می‌ باشد را به کاربران نداده و نخواهد داد.

افشای ریسک ، سلب مسئولیت و رعایت مالکیت معنوی :

بازار های مالی همچون سهام ، ارز، فلزات  و کالا خصوصا با بهره گیری از اهرم یا لوریج دارای ریسک ذاتی بالایی است لذا در صورت نداشتن تجربه کافی از ورود به این بازارها خودداری کرده و تنها سرمایه هایی را وارد این بازارها کنید که از دست دادن احتمالی آن ضربه سنگینی به زندگی شما وارد نکند. از طرفی به اعتقاد ما موفقیت در هر شاخه کاری مستلزم داشتن علم و دانش و شرایط مناسب آن کار است و رعایت مدیریت سرمایه و دوری از ترید بیش از حد شرط لازم موفقیت در این بازار است. ارائه اخبار ، تحلیلها  و دیگر مطالب این سایت تنها در راستای آموزش و اطلاع رسانی بوده و مسئولیت استفاده از آن تماما بر عهده استفاده کننده است. مدیران سایت هیچ مسئولیتی در این راستا تقبل نمی کنند . شما می توانید در این خصوص مستقیما از طریق ایمیل با بخش فروش مکاتبه فرمائید.
sales{at}tahlilfx{dot}com

استفاده از مطالب و تحلیل های این سایت در خارج از این سایت مجاز نبوده و هرگونه استفاده غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.

قوانین و شرایط عضویت در تحلیل اف ایکس:

کاربر گرامی لطفاً قبل از ثبت نام و ورود به سیستم سایت ، تمامی قوانین و توضیحات مندرج در این صفحه را به دقت مطالعه نماید.

موافقتنامه زیر بین تحلیل اف ایکس و شما ( شخص حقیقی ، حقوقی ، نماینده تام الاختیار شخصیت حقوقی ، وکیل ، وصی ، وارث و جانشین شما ) به عنوان سرویس گیرنده منعقد می گردد.  با دریافت هر گونه سرویس یا خدمتی از سوی تحلیل اف ایکس اذعان می دارید متن  سلب مسولیت اخطار و افشای ریسک و رعایت مالکیت معنوی را به طور کامل و دقیق خوانده ، درک نموده و با آن موافقت نموده اید.  یادآوری می شود مسولیت مدیریت این سایت نسبت به هر گونه محتوای ارائه شده در آن ، در متن سلب مسولیت قابل دسترسی است.

۱)  کاربران باید با هویت واقعی خود وارد سیستم سایت شوند و شناسه ورود را با دقت و صحت وارد کنند.

۲)  کاربران می بایست در هنگام ورود به سایت، از بخش های مورد درخواست در جهت استفاده محصولات تحلیلی خود استفاده نمایند.

۳)  لطفاً از در اختیار قرار دادن شناسه حساب کاربری خود به دیگران یا باز نشر مطالب سایت یا پیامک های تحلیلی جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده ورود چند کاربر با یک مشخصه به سیستم یا باز نشر مطالب یا یپامک های تحلیلی در صورت لزوم دسترسی کاربر موقتا قطع خواهد شد و در صورت تکرار اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و همچنین پس از عضویت امکان ایجاد حساب کاربری جدید توسط تحلیل اف ایکس وجود نخواهد داشت.

تحلیل اف ایکس با چنین اقداماتی با قاطعیت برخورد خواهد نمود و برخورد تحلیل اف ایکس به نسبت حساسیت موضوع متفاوت خواهد بود. پاسخ تحلیل اف ایکس به این اقدامات بصورت اخطار کتبی ، اخطار با ارسال ایمیل ، تعلیق خدمات با یا بدون اخطار قبلی ، لغو خدمات با یا بدون اخطار قبلی خواهد بود.

تحلیل اف ایکس می تواند در هر زمان از قرارداد به دلیل عدم رعایت کامل این بند از موافقتنامه ، سرویس کاربر را قطع نماید و به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات سرویس گیرنده را با یا بدون اخطار قبلی قطع و حساب وی را مسدود نماید.

۴)  سرویس گیرنده متعهد است اطلاعات مالکیت خود را در سایت تحلیل اف ایکس با دقت و به طور صحیح وارد نماید. چنانچه به دلیل تناقض مشخصات سرویس گیرنده یا اشتباه بودن آن مشکلی متوجه اطلاعات سایت سرویس گیرنده گردد یا دوره سرویس منقضی گردد هیچ گونه مسئولیتی متوجه تحلیل اف ایکس نخواهد بود.

۵)  تحلیل اف ایکس مسئول تامین ارائه آخرین اخبار و تحلیل های روز در قالب بسته تحلیلی و راهبردی  می باشد. اما در شرایط فورس ماژور و بروز خطا از جمله هرگونه اشکالی مانند قطعی برق، اختلال مخابراتی در اینترنت یا ISP و پشتیبانی فنی سایت تضمینی ارائه نخواهد نمود.

در چنین شرایطی تحلیل اف ایکس حتی در خصوص از بین رفتن اطلاعات موجود روی سایت مسئولتی را نخواهد پذیرفت. همچنین تحلیل اف ایکس به هیچ وجه و در هیچ شرایطی امکان پرداخت خسارت به هر دلیل را نخواهد داشت.

۶) چنانچه به دلیل عدم پیگیری برای تمدید محصولات تحلیلی ، کاربر با چالشی مواجه گردد هیچگونه مسئولیتی متوجه تحلیل اف ایکس نخواهد بود. در این شرایط تحلیل اف ایکس در ارائه یا عدم ارائه کمک به کاربر برای رفع مشکل اختیار تام خواهد داشت

۷) ارائه پاسخ به سوالات تنها از طریق فرم تماس با ما و یا پست الکترونیکی مصوب تحلیل اف ایکس خواهد بود. این سایت از ارائه هر سرویس خبری ، تحلیلی، پیشنهادهای معاملاتی در محیط های اینترنتی دیگر اجتناب خواهد نمود

۸) متن این موافقتنامه ممکن است با توجه به شرایط کاری دچار تغییر گردد. همواره قوانین و رویه های جاری ملاک عملکرد تحلیل اف ایکس خواهد بود. با این وجود، تحلیل اف ایکس مجاز است بدون کسب اجازه از کاربران قوانین و شرایط ذکر شده را تغییر دهد.

۹) این سایت در حال حاضر تحت هیچ شرایط نماینده یا عامل فروش (IB) هیچ یک از کارگزاران داخلی و خارجی نمی باشد و به هیچ سایت، مجموعه یا فردی نیز مجوز چنین فعالیتی را اعطا ننموده است و کاربران جهت تمدید اشتراک خود فقط از طریق ارسال ایمیل به آدرس : sales{at}tahlilfx{dot}com  اقدام نمایند. لازم به ذکر است تنها شماره حسابهای ذکر شده در سایت ملاک پرداخت می باشد و در صورت مغایرت اسم و شماره حسابها هیچ  مسولیتی متوجه سایت نخواهد بود.

۱۰)  سرویس گیرنده ضمن موافقت کامل با قوانین و شرایط حاکم بر خدمات تحلیل اف ایکس با قوانین و شرایط حاکم به طور کامل و بدون قید و شرط موافقت می نماید.

 ۱۱ ) محصولات تحلیلی ارائه داده شده در سایت از لحاظ مالکیت معنوی و حقوق مادی اثر نزد تحلیل اف ایکس محفوظ بوده و استفاده از مطالب و تحلیل های این سایت در خارج از این سایت مجاز نبوده و هر گونه استفاده غیر مجاز پیگرد قانونی خواهد داشت.

شاد و سربلند و موفق باشید.