با تشکر از اینکه قصد دارید در وب سایت ما عضو شوید. سایت تحلیل اف ایکس ارائه دهنده ی اخبار و تحلیل های تخصصی بازار جهانی ( اونس طلا، نقره، نفت خام سبک آمریکا و برنت دریای شمال، بازار ارز، سهام بین الملل ، کالا، فلزات، مس ، آلومینیم و اوراق قرضه ) و سرویس های اختصاصی خبر و تحلیلی به شرکتها، موسسات مالی، کارگزاران، بازرگانان ، صرافان، معامله گران کالا،‌ سهامداران ، شرکتهای صادر کننده و وارد کننده و فعالان این بازار می باشد.

ارایه آخرین اخبار و گزارش های خبری روز به همراه تحلیل های اختصاصی از ویژگیهای خاص برای علاقمندان در حوزه بازارهای مالی می باشد.

کاربران غیر عضو قبل از اشتراک برای آشنایی و تست آزمایشی با تحلیلهای سایت می توانند هر هفته برای نمونه از بولتن محصولات تحلیلی بازارهای مالی را با کلیک کردن از این لینک ( لطفا اینجا را کلیک کنید ) یا کانال تلگرام tahlilfx@ دنبال کنند و در صورت تمایل سفارش درخواست اشتراک نمایید تا به قسمتهای مختلف تحلیل های روزانه سایت بدون هیچ محدودیتی دسترسی کامل داشته باشید.

در صورتی که تمایل دارید از خدمات وی‍ژه پربیننده ترین سایت خبری – تحلیلی بازار بهره مند شوید ، می توانید با پرداخت حق آبونمان عضویت سایت به جمع کاربران وی‍‍ژه سایت بپیوندید.

کاربران سایت از خدمات ویژه ای همچون دریافت پیامک های روزانه اونس طلا و نفت ،‌ چشم انداز روزانه، تحلیلهای کارشناسی بنیادی و تکنیکال ،‌ وقایع اتفاقیه اونس طلا و نفت ، تحلیل بازارهای جهانی ، اخبار داغ بازار، آنالیز گزارش های روزانه، هفتگی، ماهیانه، میان دوره ای و فصلی قیمت جهانی اونس طلا، نفت و ارز بهره مند خواهند شد.

به همین منظور برای عضویت در سایت کافیست درخواست اشتراک خود را به آدرس ایمیل بخش فروش محصولات تحلیلی که در پایین اعلام شده است ارسال نماید تا جزئیات شرایط عضویت و تعرفه اشتراک محصولات تحلیلی مطابق با درخواست قبلی به ایمیلتان ارسال شود و پس از واریز وجه اسکن فیش واریزی و یا شماره پیگیری خود – به همراه نام ، نام خانوادگی ، تلفن ، موبایل ، ایمیل و پنل انتخابی – مشخصات ورود به سایت تحلیلی به ایمیلتان ارسال شود.

تحلیل اف ایکس جهت تمرکز واریزها و کنترل بهتر حساب و پاسخ دهی به مشتریان ، شماره حساب واریز وجه محصولات تحلیلی را برای آن دسته از مشترکینی که هم اکنون با درخواست قبلی و با ارسال ایمیل به آدرس بخش فروش سایت تمایل به استفاده از خدمات و محصولات تحلیلی دارند، اعلام می نماید.

همچنین برای اطلاع از آخرین وضعیت بازارهای مالی و بسته ای تحلیلی و راهبردی  طلایی و تکمیلی می توانید بنابر میل خود تقاضای اشتراک ماهیانه ، فصلی، شش ماه و سالیانه ( با اشتراک دوره سالانه می توانید از دریافت خدمات پیامک روزانه طلا و نفت و سایر سرویس های ویژه تحلیلی همانند نوسان گیری ومشاوره تلفنی با کارشناسان بهره مند شوید) نماید تا از محصولات تحلیلی که در سایت طبقه بندی شده است بهره مند شوید.

هم اکنون متقاضیان استفاد از هفته نامه ، بسته تحلیلی معامله گری راهبردی تکمیلی اونس طلا و نفت ، پیشنهاد های معاملاتی روزانه بازار طلا،‌ نفت و ارز ، تحقیق و پژوهش در زمینه اقتصاد و فرصتهای معامله گری اونس طلا،‌ نفت ، نقره، ارز، فلزات ، کالا و سهام که به صورت روزانه، هفتگی ، ماهانه و فصلی در سایت قابل دسترس است و همچنین استفاده از دیگر محصولات تحلیلی تخصصی قبلا می توانید از طریق ایمیل بخش فروش درخواست تعرفه حق اشتراک محصولات تحلیلی روزانه ، هفتگی، ماهیانه، فصلی و عضویت در سایت نمایید تا پس از پرداخت تعرفه حق اشتراک بدون هیچ محدودیتی به تمامی محصولات تحلیلی موجود در سایت دسترسی کامل داشته باشید و بنابر درخواست قبلی شناسه و مشخصات ورود به سایت و دسترسی به تمامی بخشهای تحلیلی روزانه برایتان ارسال گردد.

آدرس ایمیل فروش محصولات و سفارش اشتراک بسته های تحلیلی اونس طلا ، نقره ، نفت ، ارز، کالا، سهام ، اوراق قرضه و

sales{at}tahlilfx{dot}com

package